Назад в СРСР: Премія «Кращий механізатор» повернулась!

Добавлено:


В Миколаївській області знову відзначатимуть премію імені Федора Іванова — Героя України. За це одноголосно проголосували депутати Миколаївської обласної ради на позачерговій сесії, яка відбулась 12 квітня.

Ця премія є відзнакою, якою нагороджуються кращі механізатори, що працюють в агропромисловому комплексі області, за вагомий внесок у підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва, високі досягнення у виконанні сільськогосподарських робіт на підприємствах агропромислового комплексу, впровадження сучасних технологій у процес сільськогосподарського виробництва тощо.

У рішенні обласної ради від 16 жовтня 2009 року йдеться, що на здобуття премії в номінації «Кращий механізатор Миколаївщини» висуваються кандидати, які досягли найвищих показників у виконанні тракторних (механізованих) робіт, при цьому зазначається найменування їх видів; виробіток умовних еталонних гектарів за підсумками року; середньорічний виробіток за 5 років умовних еталонних гектарів; економія пально-мастильних матеріалів у відсотках до норми; перелік закріпленої техніки та сільськогосподарського інвентарю; марка та рік випуску трактора.

Нагадаємо, раніше голова постійної комісії з питань АПК, депутат облради Юрій Кормишкін підняв питання про повернення преміювання кращих механізаторів Миколаївщини.

Тепер щороку під час формування обласного бюджету ОДА передбачатиме кошти на відзначення премією кращих механізаторів Миколаївщини за пропозицією департаменту агропромислового розвитку у межах наявного фінансового ресурсу бюджету області.